Opinie

Zobacz co o mnie mówią

Piotr Siekierkowski
Piotr Siekierkowski
22. Listopad, 2022.
Pani Karolina wykonała dla naszej firmy nową stronę Internetową. Całość prac została wykonana bardzo profesjonalnie w umówionym terminie. Jeżeli szukacie podobnych usług to Caroline Media będzie dobrym wyborem. Polecam.
Pan Kwiatek
Pan Kwiatek
27. Lipiec, 2022.
Pani Karolina wykazała się bardzo duża wiedzą oraz wsparciem . Po 6 miesiącach i nieudanych próbach włączenia strony www. przez poprzednią firmę , Pani Karolina postanowiła nam pomóc. Po przeanalizowaniu naszych problemów w kilka dni naprawiła błędy poprzedników . Wszystko ustawiła , naprawiła i strona działa ponownie . Bardzo duża wiedza oraz zaangażowanie. Polecam oraz gwarantuje zadowolenie kolejnych klientów.
Sebastian Szczap
Sebastian Szczap
6. Kwiecień, 2022.
Pragnę podziękować Pani Karolinie, za bardzo profesjonalną współpracę i podjęcie się nie łatwego zadania, jakim było postawienie strony internetowej w oparciu o szczątkowe informacje, oraz trudności techniczne z poprzednim serwerem. Obecnie zarówno strona internetowa jak i skrzynka pocztowa działają prawidłowo, co bez wątpienia przekłada się na korzyści finansowe dla mojej firmy. Nie ukrywam, że dopiero firma Caroline Media w osobie Pani Karoliny podeszła uczciwie do rozwiązania powstałych wcześniej problemów technicznych, co oszczędziło mi mnóstwo stresu, ale również środków finansowych. Polecam z czystym sumieniem.
Angelika Miszalska-Kamińska
Angelika Miszalska-Kamińska
3. Luty, 2022.
Zdecydowanie polecam korzystanie z usług Caroline Media. Stworzyła genialny sklep na mojej stronie internetowej, opiekuje się stronką, zawsze pomocna, kreatywna i konkretna w działaniu! Jeśli szukasz kogoś, kto stworzy Twoją stronę lub poprawi już istniejącą, to możesz liczyć na profesjonalną obsługę.
Ewelina Suchecka
Ewelina Suchecka
10. Maj, 2021.
Indywidualne podejście, otwartość na sugestie klienta, profesjonalizm. Dzięki Pani Karolinie mam cudowną stronę firmy. Na wszelkie moje pomysły Pani Karolina reagowała z otwartością. A co najważniejsze zawsze mogłam i mogę liczyć na wsparcie - za co bardzo cenię współpracę.
Alexandra Czerwinska
Alexandra Czerwinska
16. Luty, 2021.
Nie wiem czy kiedykolwiek w tej branży spotkałam tak sumienne i profesjonalne podejście do realizacji zleceń, jak u Karoliny. A parę firm na rynku zdążyłam przetestować. To zdecydowanie osoba znajdująca się w odpowiednim miejscu, która pracuje z pasją i wielkim sercem. A efekty tego mówią same za siebie. Muszę też zaznaczyć niesamowity spokój i cierpliwość Karoliny, bo przetrzymała wyjątkowe zboczenie estetyczne, pedantyzm i perfekcjonizm, bez nawet słowa sprzeciwu, czy krytyki. Więcej takich ludzi! Chociaż do zrobienia wyjątkowej strony internetowej, wystarczy Caroline Media. Polecam z całego serca!
Monika Batkowska
Monika Batkowska
27. Styczeń, 2021.
Szybka i profesjonalna obsługa klienta. Profesjonalizm w każdym calu. Dla Pani Karoliny nie ma rzeczy niemożliwych !
Marzena Lechowicz
Marzena Lechowicz
4. Grudzień, 2020.
PRZECUDOWNA, przefachowa <3 , przemiła KAROLINA. Bardzo polecam. Strona przepięknie zrobiona. Profesjonalne podejście do zadania, miła atmosfera i super kontakt
PROJEKT SUKNIA
PROJEKT SUKNIA
2. Grudzień, 2020.
Współpraca idealna Gdyby było więcej gwiazdek do przyznania bez wahania bym je przyznała . Moja strona wygląda najpiękniej na świecie. Szybka reakcja na każde pytanie, błyskawiczne i profesjonalne wykonanie. Polecam całym serduchem.

kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj się  ze mną!

Telefon

669 349 459
Uwaga! Nowy numer telefonu

Social media